استانداردهای محصولات


ما اطمینان می دهیم که همه محصولات ما استفاده ایمن را ارائه می دهند. به همین دلیل است که ما در اوریف لیم با آزمایشگاه های مستقل برای آزمایش محصولات خود کار می کنیم. بنابراین، ما از قابلیت اطمینان محصولاتی که می فروشیم مطمئن می شویم.

ما به قدرت و پاکی طبیعت اعتقاد داریم. به همین دلیل است که ما از مواد مصنوعی در محصولات خود استفاده نمی کنیم، ما محصولات خود را با عصاره های طبیعی توسعه می دهیم.

در تمام محصولات تصفیه کننده، ما پاک کننده های طبیعی مانند پوسته بادام، دانه های میوه، پودرهای سنگ زیتون را به جای میکروذرات پلاستیکی ترجیح می دهیم. این برای مراقبت از شما و برای منابع آب ما عالی است!

می توانید مطمئن باشید که همه محصولات ما ایمن هستند و در هنگام تولید نسبت به محیط زیست، مردم و آینده جهان مسئولانه عمل می کنیم.

بالاترین استانداردهای امنیتی
توسعه محصولات ایمن از ابتدا تمرکز اصلی ما بوده است. این بدان معنی است که هنگام خرید و استفاده از محصولات ما، می توانید مطمئن باشید که آنها تحت بازرسی ها و آزمایش های دقیق قرار گرفته اند و بالاترین استانداردهای ایمنی را دارند.
ما به شدت به قوانین ایمنی در تولید خود پایبند هستیم و حتی برای محافظت از مصرف کنندگان خود بسیار بیشتر از این قوانین ایمنی را در نظر می گیریم. مثلا؛ ما از هیچ یک از 1300 ماده ممنوعه اتحادیه اروپا در لوازم آرایشی خود استفاده نمی کنیم. علاوه بر این، ما 60 محتوایی را که استانداردهای امنیتی بالای ما را رعایت نمی کنند در تولید خود لحاظ نمی کنیم


موردی برای نمایش وجود ندارد.